Masáže

Masáž zad a šíje je vhodná pro uvolnění ztuhlých svalů, především při nesprávném držení těla, jednostranném zatěžování, dlouhodobém sezení u počítače, při stresu.

Masáž je účinným prostředkem pomoci lidskému tělu v jeho samoléčícím mechanismu. Je nejlepším lékem na stres, únavu organismu, bolestí svalů a kloubů.

Masáž horkými mušlemi je velice účinné exotické ošetření těla s výrazným regeneračním účinkem na pokožku. Spojuje v sobě účinek cíleného prohřívání a energetické masáže. Rituál pochází z oblasti tichomořských ostrovů Fidži.

Celulitida je porucha podkožního vaziva, kde dochází ke ztrátě pružnosti a kvality kůže a zvýšenému ukládání tuku do podkoží. Celulitida postihuje převážně ženy (již 80 % žen). Celulitidu nacházíme ve specifických partiích, jako boky, hýždě nebo stehna. Zvýšeným ukládáním tuku dochází ke změnám krevní mikrocirkulace v podkožním tukovém vazivu a ke...

Speciálně upravená aromaterapeutická relaxační masáž pro těhotné. Jde o velmi jemnou masáž, použité éterické a rostlinné oleje pomáhají předcházet tvorbě strií, uvolňují zatížení zad, vyrovnávají hormonální hladinu a zklidňují mysl.

Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Provádí se za pomocí speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje. Kombinace tepla, dotyku a vůně ji řadí právem mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem.

Indická masáž hlavy "Champi" je ve své domovské zemi součástí každodenního života. Jedná se o masáž zklidňující, relaxační. Velmi účinně působí proti stresu, s kterým se dnes neustále setkáváme. Pokud je aplikována pravidelně, tak dokáže omezit nebo i odstranit výskyt migrén.

Reiki

24.11.2016

REIKI = univerzální životní energie