Masáže

Medová masáž má dvojí účinek - odstraňuje toxiny v těle a aktivuje vnitřní orgány. Na rozdíl od klasické masáže, medová masáž odstraňuje tzv. pumpováním z organismu toxiny - jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života. Toxiny způsobují oslabování organismu, což má za důsledek vznik různých nemocí.

Jemná metoda, kdy se postupně lehce dotýkáme 32 specifických bodů (tzv. "BARů") na hlavě .
Jednotlivé body souvisí s oblastmi života, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod.
Jemný dotek nejprve nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění limitujících myšlenek, pocitů a emocí.
Postupně dochází ke zrušení...

Thajská masáž je zaměřena na celé tělo. Pracuje se na zemi, masírovaný má na sobě pohodlné oblečení. Využívá se působení tlaku na energetické dráhy, postupné uvolňování blokád, následují protažení vycházející s jógy. Někdy se také tato masáž nazývá jóga pro líné.

Masáž je účinným prostředkem pomoci lidskému tělu v jeho samoléčícím mechanismu. Je nejlepším lékem na stres, únavu organismu, bolestí svalů a kloubů.

Masáž horkými mušlemi je velice účinné exotické ošetření těla s výrazným regeneračním účinkem na pokožku. Spojuje v sobě účinek cíleného prohřívání a energetické masáže.Pochází z oblasti tichomořských ostrovů Fidži.

Celulitida je porucha podkožního vaziva, kde dochází ke ztrátě pružnosti a kvality kůže a zvýšenému ukládání tuku do podkoží. Celulitida postihuje převážně ženy (již 80 % žen). Celulitidu nacházíme ve specifických partiích, jako boky, hýždě nebo stehna. Zvýšeným ukládáním tuku dochází ke změnám krevní mikrocirkulace v podkožním tukovém vazivu a ke...

Speciálně upravená aromaterapeutická relaxační masáž pro těhotné. Jde o velmi jemnou masáž, použité éterické a rostlinné oleje pomáhají předcházet tvorbě strií, uvolňují zatížení zad, vyrovnávají hormonální hladinu a zklidňují mysl.

Reiki

24.11.2016

REIKI = univerzální životní energie