Nabízené masáže:

Masáž zad a šíje


Masáž vhodná pro uvolnění zádových a šíjových svalů, často přetěžovaných jednostrannou námahou, dlouhým sezením u počítače a stresem.

Masáž zad a šíje také pomáhá vyplavovat z těla odpadní látky a usazené soli z kloubů, podporuje krevní a energetický oběh, pomáhá při onemocněních pohybového aparátu, při rekonvalescenci svalů a kloubů po zlomeninách či jiných zraněních. Dokáže nás také příjemnou formou uvolnit po stresujícím dni.

Uleví při bolestech hlavy a krční páteře, napomůže správnému dýchání a držení těla, odbourá nahromaděný stres, uvolňuje a zlepšuje psychiku.  

Celková relaxační masáž


Masáž je účinným prostředkem pomoci lidskému tělu v jeho samoléčícím mechanismu. Je nejlepším lékem na stres, únavu organismu, bolestí svalů a kloubů.

Na fyzické rovině ovlivňuje masáž většinu lidského organismu. Působí na kůži, podkožní vazivo, klouby a kloubní vazivo, šlachy a jejich pochvy, kosterní svalstvo, mízní systém, dýchací aparát, zažívací trakt a vylučovací systém. Nepřímo ulehčuje práci srdci.

Na psychické rovině masáž tlumí stres a úzkost. Napomáhá většímu uvědomění si těla jako celku. Může též uvolnit množství energie, doposud blokované potlačováním napětí, zmírnit bolest hlavy, či odstranit nespavost.

NUAD BORAN

Tradiční thajská masáž 

Starobylá masážní technika, která je zaměřena na celé tělo.

Tlakem působí na energetických drahách (sény) a jejich akupresurních bodech, tím pomáhá odstranit bloky v tělě a harmonuje tok energie.

Zároveň pracuje s protažením, proto bývá někdy též nazývána jóga pro líné.

Pomáhá rozproudit energii a zbavit se napětí.

Tradiční thajská masáž se provádí na zemi (na futonu), bez použití masážního oleje, klient je oblečený (doporučujeme vzít si pohodlné oblečení).HOT STONES

Masáž lávovými kameny 

Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Provádí se za pomocí speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje. Kombinace tepla, dotyku a vůně ji řadí právem mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem. Teplo kamenů působí přes energetická centra v našem těle, dokáží znovu obnovit tok energie, odplavit z těla toxiny a stres, nastartuje se očistný proces, detoxikace a dochází tak k celkové regeneraci těla.  

TOK-SEN

Thajská masáž dřevěnými paličkami

Tradiční thajská technika využívající dřevěných paliček. Rytmickým poklepáváním na akupresurní body a energetické dráhy dochází k odstranění svalového napětí.

Pomocí vibrace zvuku a jemným poťukáním působíme do hloubky svalu až k úrovni kostí.

Tuto masáž je možné provádět v kombinaci s tradiční thajskou masáží nebo masáží zad, případně jako samostatnou masáž.

Thajská masáž chodidla


Masáž chodidla tradiční thajskou technikou s dřevěnou tyčkou. Součástí je peeling, ošetření olejem, protažení chodidel i celých nohou. 

Díky uvolnění chodidel, které denně zatěžujeme, dochází k relaxaci celého těla.

Těhotenská masáž


Speciálně upravená  relaxační masáž pro těhotné. Jde o velmi jemnou masáž, která uvolňuje zatížení zad, vyrovnává hormonální hladinu a zklidňuje mysl.

Radostné očekávání miminka mohou někdy provázet menší či větší potíže (nevolnosti, bolesti zad, otoky nohou ...), pomocí působení vhodných aromaterapeutických olejů se jim dá předejít nebo je alespoň zmírnit. Použitá koncentrace musí být v období těhotenství velmi jemná, zvlášť v prvním trimestru.

ANTICELULITIDA

Masáž proti celulitidě

Masáž proti celulitidě trvá 60 min., masírují se nohy a hýždě ze zadní i přední strany za použití oleje proti celulitidě a krému s ozónem. Ozón je přírodní látka, která velmi výrazně stimuluje buňky lidského těla a urychluje metabolismus. Potlačuje celulitidu, vyhlazuje strie, koriguje drobné žilky, vypíná a regeneruje kůži.

Po masáži následuje ještě ozónový zábal cca 20 min.

Výsledky bývají znatelné již po prvním ošetření (úbytek až několik cm). Je dobré absolvovat celou kůru (cca 10 ošetření) a poté chodit na pravidelné udržovací masáže např. 1x za měsíc. Ale jelikož je každá žena jedinečná, je počet terapií a doporučení vždy individuální.

Medová masáž

Medová masáž má dvojí účinek - odstraňuje toxiny v těle a aktivuje vnitřní orgány. Na rozdíl od klasické masáže, medová masáž odstraňuje tzv. pumpováním z organismu toxiny - jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života. Toxiny způsobují oslabování organismu, což má za důsledek vznik různých nemocí.

Medová masáž pomáhá při stresu, napětí, nezdravém životním stylu, chronických nemocech, únavě a vyčerpání. Je důležitou prevencí proti stárnutí, celkově omlazuje a ozdravuje organismus

Jedná se o velice účinnou detoxikační a kosmetickou metodu, po které bude Vaše tělo příjemně pročištěné a pokožka sametově hedvábná a medově voňavá. Skutečné pohlazení pro tělo i duši.

Masáž horkými mušlemi

Masáž horkými mušlemi je velice účinné exotické ošetření těla s výrazným regeneračním účinkem na pokožku. Spojuje v sobě účinek cíleného prohřívání a energetické masáže.Pochází z oblasti tichomořských ostrovů Fidži.

Pomáhá odstraňovat svalové a energetické bloky v těle, eliminuje stres, napětí a různé tělesné potíže a bolesti. Když se mušle zahřívají, produkují ionty vápníku, které se během masáže transportují přímo do kůže.


ACCESS BARS®

Jemná metoda, kdy se postupně lehce dotýkáme 32 specifických bodů (tzv. "BARů") na hlavě .
Jednotlivé body souvisí s oblastmi života, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod.


Jemný dotek nejprve nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění limitujících myšlenek, pocitů a emocí.


Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo. Vše, co nás limituje, nedovolí nám být tím, kým chceme být a žít to, po čem vnitřně toužíme..

REIKI masáž

Slovo REIKI pochází z japonštiny ze slov Rei a Ki a význam je Universální energie. Je to universální, životní, léčivá energie, která nás obklopuje a každý z nás se s ní může naučit pracovat.

 Energie Reiki se přenáší dotykem rukou. Reiki působí na tělesné, duševní i duchovní úrovni, uvolňuje napětí a blokády a vede k pocitu spokojenosti a harmonii. 

Osoba provádějící Reiki masáž, je pro vás vodičem Reiki. Reiki skrze ni proudí, a intenzitu, kolik si vezmete, řídí vaše tělo samo. Stejně jako si řídí, kam energie půjde.

Reiki částečně pročistí energetické dráhy, a pak ve vás nastartuje samoléčitelský, samouzdravující systém.