Masáž horkými mušlemi

27.11.2016

Masáž horkými mušlemi je velice účinné exotické ošetření těla s výrazným regeneračním účinkem na pokožku. Spojuje v sobě účinek cíleného prohřívání a energetické masáže.Pochází z oblasti tichomořských ostrovů Fidži.

Pomáhá odstraňovat svalové a energetické bloky v těle, eliminuje stres, napětí a různé tělesné potíže a bolesti.  Když se mušle zahřívají, produkují ionty vápníku, které se během masáže transportují přímo do kůže.

Ve spojení s přírodními oleji tak nastávají regenerační procesy, kůže má pevnější a zdravější vzhled, teplo odbourává svalovou únavu a nastává fyzická i psychická regenerace.

Masáž mušlemi zahrnuje:

  • cukrový peeling celého těla (volitelné)
  • úvodní tlaková masáž
  • ošetření exotickým olejem
  • masáž celého těla horkými mušlemi


Doba trvání 90 min. - 120 min.

Mořské mušle, které se používají pro exotický rituál, se vyskytují na ostrovech v jižním Pacifiku, konkrétně v oblasti Filipín. Jsou to jemně vroubkované mušle srdcovky (Acrosterigma). V této oblasti mají unikátní tvar, velikost a ucelenou strukturu.

Jsou sbírány domorodci, pečlivě se opracovávají, vybrušují a leští do vysokého lesku.

Mají hladký, tvrdý povrch bez pórů a jejich dotek tak působí na pokožce velmi luxusně.

Po spárování a spojení z nich vzniká krásný přírodní nástroj pro masážní terapii.

Do mušle se vkládá přírodní patentovaný aktivátor, který celou lasturu okamžitě zahřeje. Samoohřívací technologie působí dlouhodobě a mušle si tak udrží příjemnou horkost po celou dobu terapie.